27 Сәу 2021
Без категории

Директор туралы

Аты- жөні: Жұмабаева Зада  Сайлаубайқызы.

Туған жылы: 04.04.1965ж

Қызметі:Қарауылкелді»бөбекжай балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының меңгерушісі.

Бітірген оқу орны:Ақтөбе педагогокалық училищесі. 1980-1984жж

Ақтөбе педагогокалық училищесі. 1980-1984жж.« Мектепке дейінгі мекемелердегі тәрбие»

Жетістіктері:2011жыл. Облыстық білім беру және ғылым қызметкерлері кәсіподағы комитетінің төрайымы Р. Серікованың  Алғыс хаты.

2015жыл. Аудан әкімі М. Аққағазовтың Алғыс хаты.

2017 жыл. « Казакстансий отраслевой профессиональный союз работников образования и науки»  Почетная грамота .председатель М. А. Амантаева.

2017жҚазақстан Республикасының білім және ғылым  министрлігі . Е. Сағадиев.  Алғыс.

2018ж. Білім Айнасы. « Жетіоңыр » ЖК директоры. Білім Айнасы газетінің редакторы Қ. Катшабаев . Алғыс хат.

2019жыл. Ақтөбе облысының білім басқармасы. Л. Уразбаеваның  Құрмет грамотасы.

2021 жылАудандық білім бөлім басшысы Р.Хайырмуканбетов Білім қызметкерлерінің кәсіподақ төрағасы Қ Қармысовтың Алғыс хаты

Пайдалы ақпараттық ресурстар